Документ без названия
Вітаю Вас, Гість    Ми в контакті   
Головна » Статті » Наші досягнення

Відзнаки

Наукова діяльність студентів не обмежується міським рівнем, вона поширюється на участь у міжнародних та всеукраїнських конференціях, форумах та олімпіадах.

Почесною грамотою нагороджені Лейнек Н.Ю. та Польська І.В. Похвальна грамотою Херсонського національного університету за вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування ВНЗ нагороджена Панасенко О.Ю. Грамотами II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика» нагороджені Киторага П.С. та Вознюк В.В.

У 2010 р. грамотою II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика» нагороджені аспірант Іванов С.М., студент Однов’юненко А.А. нагороджений дипломом переможця II ступеня Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з напряму «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація» Міністерства освіти і науки України.

У 2011 р. студенти Однов’юненко А.А. та Савченко М.С. нагороджені грамотами II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика».

У 2012 р. студентка Лук’яненко Ю.В. нагороджена грамотою II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з економічної кібернетики Полтавський університет економіки і торгівлі.

У 2013 р. студенти Скачков М.І. та Тухватулін Є.Ю. нагороджені грамотами за вагомий особистий внесок в розвиток підприємства та трудові досягнення ВАТ «Автопланета». Студенти Романеко О.О. та Безкопильний М.О. нагороджені сертифікатами на присвоєння іменної стипендії I та II рівня за перемогу у конкурсі наукових робіт «Концепція створення сучасного сервісу» в номінації «Пошукова робота» та «Інноваційні технології в сервісі». Крайнюкова В.М., Пастушенко О.С., Полєсова І.С., Бугаєнко Г.Ю., Хоменко А.С., Кизименко А.Ю., Дурнов Є.В. та Ульяницька Т.В. нагороджені дипломами за участь в II Міжнародній студентській науково-практичній конференції.

У 2015 р. Стоянова М.Б. нагороджена грамотою учасника II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Економічна кібернетика» за перемогу в номінації «Креативний підхід до розв’язку економічних завдань».

У 2016 р. Дердяк О.О. нагороджений дипломом переможця II етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у номінації «За високий рівень наукового дослідження».

Категорія: Наші досягнення | Додав: Administrator (14.06.2017)
Переглядів: 54