Документ без названия
Вітаю Вас, Гість    Ми в контакті   

Абітурієнтам

        Чи уявляєте Ви сьогодні економіста без знання комп'ютерних технологій обробки економічної інформації, без володіння комп'ютерною технікою як інструментом аналізу економіки? Чи може розраховувати на кар'єрне зростання економіст, який не володіє знаннями з прогнозування, баз даних і знань, теорії прийняття управлінських рішень?

Фахівець спеціальності "Економіка" спеціалізації "Економічна кібернетика" підготовлений для економічної, науково-дослідної і викладацької роботи в економічній сфері, може бути задіяний в економічних відділах підприємств і об'єднань виробничої і невиробничої сфери діяльності в різних галузях, незалежно від форм власності і організаційної структури, страхових компаніях, банках, економічних відділах адміністрації, брокерських конторах, науково-дослідних і учбових установах, центрах моніторингу і лабораторіях економічних проблем. При цьому фахівець може використовувати інформаційні системи із застосуванням сучасних інформаційних технологій для різних видів діяльності. 

Які посади має право займати випускник спеціальності «Економічна кібернетика», ви можете дізнатися, ознайомившись з освітньо-кваліфікаційною характеристикою спеціальності, яка затверджена Міністерством освіти і науки України в 2004 році.

Щиро запрошуємо Вас для здобування сучасної освіти і спеціальності, яка дуже необхідна на ринку праці. Зарахування в університет проводиться на конкурсній основі за наслідками вступних іспитів.

Більш детальна інформація про умови вступу знаходиться на сторінці приймальної комісії ХНТУ.

Також ви можете ознайомитись з відеорекламою нашої кафедри.

       Відео 1. Короткий рекламний ролик.

       Відео 2. Повний рекламний ролик.